26.6.2015

 

Nově nabízíme služby spojené se svatební výzdobou. Navrhneme a zrealizujeme pro vás výzdobu dle vašich přání. Navíc půjčujeme i inventář. Více zde

Aktuality

17.9.2015

 

Dnes jsme uspořádali první svatební seminář. Pro velký zájem brzy vyhlásíme další termín. Fotky si můžete prohlédnout zde

7.9.2015

 

Výborný svatební fotograf Martin se o nás zmínil ve svém blogu. Děkujeme, Martine :) 

26.10.2015

 

Pro velký zájem pořádáme další seminář pro nevěsty. Tentokrát v češtině. Zajímkyně prosíme o registraci na info@armanwedding.com. Podrobnosti si můžete přečíst zde.

20.02.2016

 

Již potřetí vystupujeme jako partner, spoluorganizátor a sponzor mezinárodního festivalu intelektuálních her "Křišťalový Golem". Tento rok se očekává účast 30 týmů ze všech koutů světa. Moc se na to těšíme :) 

20.05.2016

 

5.-8. května v Praze proběhl třetí mezinárodní festival intelektuálních her "Křišťalový Golem". Naše agentura tentokrát vystupovala nejen v roli partnera a spoluorganizátora, ale i jako sponsoři této akce. Naše koordinátorky úspěšně zvládly všechny přípravy, organizaci a koordinaci festivalu i slavnostní večeře. Navíc se zúčastnily i slavnostního ceremoniálu předávání cen, jedním z nichž byly naše firemní hrnce s Golemem Arman, kteréhp speciálně pro nás vytvořila oficiální designéerka festivalu Taňa Galickaja. Fotografie z festivalu si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.