Moderátoři

Pokud nechcete, aby se hosté na vaší svatbě nudili nebo aby se celá svatba točila jenom kolem jídla, potom by bylo vhodné mít na hostinu moderátora. Svatba není přece jenom posezením s hosty nad sklenkou a posloucháním nekonečných připítků. Je to velmi důležá a osobitá slavnost, která vyžaduje tvůrčí přístup a zkušeného moderátora, který by mohl hosty sjednotit, jelikož se často navzájem neznají nebo se znají jen málo. Navíc moderátor ví, kdy je vhodný okamžik na hazení kytky či krájení dortu. 

 

Moderátor se setká se snoubenci ještě před svatbou, probere s nimi program, soutěže, hudbu a další detaily tak, aby jak snoubenci, tak hosté si svatbu užili. 

 

Moderátor zpravidla pracuje s vlasním dj, kterému můžete předem dodat play-list a který může hudebně doprovázet nejzajímavější okamžiky hostiny: tanec nevěsty s tatínkem či první tanec novomanželů. 

 

Naše agentura spolupracuje s několika zkušenými moderátory, kteří nabízejí různé druhy programů a kteří vítají jakékoli návrhy klientů, aby mohli udělat svatební večer nezapomenutelným!