Koordinátorky 

Jsme mladý a energický tým svatebních koordinátorek přípravný Vám pomoci s organizací romantické nabídky k sňatku, rozlučky se svobodou nebo svatby. Umíme všechno i trošku víc. Jsme schopny vymyslet a realizovat ty nejzajímavější a  nejoriginálnější scénáře. 

Ing. Nina Komarova

 

Nina je veselá, aktivní a laskává, velmi vstřícná a usměvavá, ale zároveň vážná slečna. Nina je absolventkou ČZU v oboru Provoz a ekonomie, mluví česky, rusky, anglicky a francouzsky. Nina nenechá bez povšimnutí žádné Vaše přání a realizuje i ty nejneobvyklejší svatební nápady.

Ing. Olga Pavlova

 

Olga je kreativní, ale obezřetná, rozvážná a svědomitá. Je absolventkou VŠE v oboru Finance, mluví česky, rusky, anglicky a německy.

Navíc je Olga certifikovanou svatební koordinátorkou, takže si můžete být jistí, že jí neunikne sebemenší detail a bezvadně vyřeší jakýkoli organizační úkol.

Ing. Svetlana Donova

 

Světlana je energická a tvůrčí osobnost, vynalézavá, družná a pohotová optimistka. Světlana je absolventkou VŠE v oboru bankovnictví a účetnictví, mluví česky, rusky, anglicky a španělsky. Světlana udělá Váš velký den krásným, neobvyklým a nabitým rýze pozitivní energií a emocemi.