Další služby

Romantická nabídka k sňatku

 

Praha je jedním z nejromantičtějších měst světa. A je nejlepším místem i pro Vaši nabídku k sňatku. Dále uvádíme několik základních věcí, se kterými Vám rády pomůžeme: 

 

1. Scénář. Pokud už máte přesnou představu, jak má Vaše nabídka k sňatku vypadat, pomůžeme Vám tento scénář realizovat. Pokud ale si nejste scénářem jist, nabídneme Vám na výběr tři originální scénáře z naší vlastní tvorby, které vypracujeme na základě Vašich přání a požadavků Vaší vyvolené. Chcete se společně vznášet v nebi? Prožit dobrodružství? Prožit romantickou projížďku Prahou? Nebo se schovat někde v přírodě? Nebo jste milovník klasiky a večeře se svíčkami? Zařídíme cokoliv. 

 

2. Místo. Záleží jen na Vaši fantazii a představách o romantice. Můžeme Vám nabídnout více než padesát nejrůznějších míst, útulnými restauracemi počínaje a konče nejoriginálnějšími a nejzajímavějšími koutky Prahy. 

 

3. Hudba. Hudební doprovod, ať už ohnivé latinskoamerické serenády nebo jemné barokní melodie, bude krásným doplněním Vašeho jedinečného zážitku. 

 

4. Doplňky a detaily. Každopádně budete potřebovat prstýnek a květiny. Ale i další detaily udělají z tohoto dne opravdu nezapomenutelný okamžik. Balonky, bonbony připravené zvlášť pro Vás, historické kostýmy, atd. Poskytneme Vám cokoliv, co Vám pomůže získat přízeň Vaše vyvolené. 

 

5. Foto a video. Naši fotografové a kameramani delikátně a nenápadně zaznamenají nejkrásnější okamžiky Vaše romantické nabídky k sňatku.