Místa

Neobvyklá místa na svatbu

 

Tady uvádíme místa, která nespadají pod žádnou z jiných kategorií, ale mohou být velmi originální volbou pro Vaši svatbu.

Pražská zoo

Obřad v Pražské zoo je přesně to, co potřebují milovníci přírody a originálních řešení. Poblíž zoo se nachází zámek Troja.

Zrcadlový sál Klementina

Jedná se o slavnostní a velmi krásný sál, který se nachází poblíž Karlova mostu. Tento sál se jeví jako vhodná alternativa radnici. Sál je vybaven všem nezbytným a nabízí i možnost online translace svatebního obřadu v internet.

Prašná brána

Pokud se nebojíte výšek a chcete se během obřadu pokochat krásnou vyhlídkou na Prahu, je 

Prašná brána tím správným místem. Nachází se kousek od Obecního domu s velkým výběrem 

restaurací.

Staroměstská mostecká věž Karlova mostu

Tato věž slouží vstupem na Karlův most a nabídne Vám i Vaším hostům během obřadu úchvatnou podívanou na Pražský hrad a řeku.

Parník

Všem, kdo má rád dobrodružství a neobvyklá řešení, jistě se bude líbit svatba na parníku. Jedná se o historický parník, který ale dle pohodlí a vybavení může soupeřit s mnoha restauracemi.

Žižkovská televizní věž

Žižkovská televizní věž s nádherným panoramatickým výhledem na celou Prahu ve výšce 93 metrů nabízí hezké a romantické prostředí pro Vaši svatbu. Součásti tohoto komplexu je také restaurace Oblaca ve výšce 66 metrů, bar, unikátní jednopokojový hotel pro novomanžele, zahradní restaurace, hřiště na minigolf.