Svatební agentura

Organizace svatby

Již od roku 2015 se zabýváme kompletní organizací svateb na klíč. Zajistíme pro Vás vše: od podání dokladů na matriku až po květinovou výzdobu nebo šaty. 

Pracujeme se spolehlivými dodavateli, se kterými máme skvělé zkušenosti, ale není pro nás problém pracovat s vašim dodavatelem nebo vyhledat někoho nového. 

Výhodou spolupráce s námi je, že nepožadujeme po Vás, abyste od nás objednali všechny služby. Můžeme sestavit balíček na míru, který se bude skládat pouze z těch služeb, které potřebujete, ostatní klidně zařídíte sami. 

První schůzka je nezávazná a zdarma. Probereme Vaše potřeby, spočítáme přibližný rozpočet a pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, podepíšeme smlouvu. 

Naše služby jsou sice zpoplatněny % z rozpočtu, ale jsme vždy na straně klienta a nikdy vás nenecháme nabízené služby přeplatit. Naopak vždy poradíme, kde se da ušetřit a co je výhodnější. 

Máte-li zájem o naše služby, obraťte se na nás a určitě vás nezklameme. 

 

Koordinace svatebního dne

Jsme zkušený a dobře sehraný tým svatebních koordinátorek. Zajistíme, aby váš svatební den proběhl v klidu a bez starostí. 

Před svatbou vyplníte náš podrobný dotazník a předáte nám kontakty na všechny dodatele. Pak už stačí mít dobrou náladu a užívat se svého dne, o všechno ostatní se postaráme my. 

Cena koordinace závisí na počtu hodin, logistice (zda vše bude probíhat na jednom místě, nebo bude obřad a hostina na různých místech), počtu hostů a jiných parametrech. Pokud by vás zajímalo, kolik by stala koordinace vaší svatby, pošlete nám nezávaznou poptávku.